Haberler

  • 2021 Kasım Ayı içerisinde gerçekleştirdiğimiz TS EN ISO/IEC 17020 yeniden belgelendirme denetimimizi başarı ile tamamladık. Akreditasyon Sertifikamız Nisan 2022 tarihi itibarı ile Nisan 2026 tarihine kadar geçerlilik kazanmıştır. Akreditasyon Sertifikamıza AKREDİTASYON SERTİFİKAMIZ VE KAPSAMIMIZ (23.04.2026)‘ ya tıklayıp ulaşabilirsiniz.
  • 2021 Mayıs ayında gerçekleştirdiğimiz TS EN ISO/IEC 17020 kapsam genişletme denetlememizin ardından kapsamımıza Dijital Radyografik Muayene (CRT, Computed RT), Phased Array (PAUT) Muayene ve Ultrasonik Muayene(UT) ile Kalınlık Ölçümlerinin yapılmasını ekledik. Akreditasyon sertifikamıza ve kapsamımıza TÜRKAK AKREDİTASYON SERTİFİKAMIZ VE KAPSAMIMIZ dan ulaşabilirsiniz.

 

  • İGDAŞ Yetki Belgemiz 31.12.2020 tarihinde  yenilenerek,  vizesi  2 yıl  uzatılmıştır.

 

 

 

 

Ege Teknik Kalite olarak Phased Array Yöntemi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

 

 

MAREN SÖKE 55 MW TERMİK SANTRALİ VE KİPAŞ KAĞIT FABRİKASI

MAREN SÖKE 55 MW Termik Santrali Projesi Müşteri:MAREN İş Kapsamı:Termik santralin bütün mekanik ekipman kurulumu ve borulama işleri 1-Boiler ve Auxiliary Üniteleri kurulum işleri 2-ESP & Bag House Filter montaj işleri 3-Genel Borulama işleri 4-Buhar türbini ve Ekipmanlarının kurulum işleri Proje kapsamında Tüm Tahribasız Muayene hizmetlerini yerine getirmeyi taahhüt ederek işe başlamıştır.

 

Firmamız 29.11.2018 tarihi itibariyle İGDAŞ tarafından NDT Firma Yetki Belgesi ile yetkilendirilmiştir.