İk

Sürekli eğitimlerle gelişim odaklı çalışma sistemini destekleyerek en yetenekli çalışanları istihdam etmek, tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik ilkelerine dayalı bir iş ortamı yaratmak Ege Teknik Kalite Yönetimi olarak temel hedefimizdir. Nitelikli ve yüksek potansiyelli bireyleri istihdam eden, çalışana değer veren, değişime açık, çevreye, işçi sağlığı ve iş güvenliğine duyarlı, motivasyonu yüksek bir organizasyon oluşturarak, çalışanlarımız ile birlikte büyümek en büyük hayalimizdir.

Sahip olduğumuz değerler ve işe alımdan yetenek yönetimine, eğitim ve gelişim programlarına tüm süreçleri, herhangi bir ayrım yapılmadan ve ayrıcalık tanınmadan, işin gerektirdiği yetkinlikler, çalışan potansiyeli ve mevcut performans dikkate alınarak yönetilmektedir. İşe alım sürecindeki hedefimiz çalışanlarımızın yetenek ve becerilerini sergileyebilecekleri, geliştirebilecekleri huzurlu bir mesleki ortam ve fiziksel çalışma koşullarının sağlanmasıdır.

İhtiyaç olan pozisyonlar için ilanlar www.kariyer.net sitesinde ve sosyal medya adreslerimizde  yayınlanmaktadır. Başvurularınızı yayınlanan iş ilanları kapsamında yapabilirsiniz.

Staj başvuruları için özgeçmiş bilgilerinizi içeren başvuru belgenizi info@egeteknikkalite.com adresine iletebilirsiniz.