Hakkımızda

EGE TEKNİK KALİTE, 2007 yılında İzmir’de tahribatsız muayene sektörüne kaliteli hizmet anlayışı ile giriş yapmıştır. Kurulduğu günden itibaren sürekli eğitimler ile kendini geliştiren Ege Teknik, zamanında ve eksiksiz hizmet anlayışıyla NDT sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır.

EGE TEKNİK KALİTE olarak uyguladığımız tahribatsız muayene yöntemleri Radyografik Test, Ultrasonik Test, Manyetik Partikül Test, Sıvı Penetrant Test ve Gözle Muayene Testidir. Muayenelerimizi her test yöntemi için ASME, EN, API standartlarına uygun olarak uzman personeller ile gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin raporlandırma süreçlerini ise malzeme kabul kriterlerini en doğru şekilde değerlendirerek tamamlıyoruz. Son zamanlarda sektörün kalite kontrolünde, TÜRKAK gibi uluslar arası kuruluşlardan kabul görmüş bir kurumdan sertifikalandırma beklentisi üzerine TS EN ISO 17020 standardı kapsamında sertifikalandırılma sürecinİ tamamlamış bulunmaktayız.

Toplam kalite anlayışımız, iş sağlığı ve güvenliği konularını önemseyerek insan ve çevre odaklı geliştirdiğimiz çalışma prensibimiz, bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkemize bağlı kalarak oluşturduğumuz farklılaşma politikalarımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak hedeflerimizden yanlızca biridir. Zamanla gelişen sektörde sürekli eğitimlerle gelişmenin kaliteyi arttıracağına olan inancımız verimliliğimizin artmasındaki en büyük etkendir.

Bu bağlamda tahribatsız muayene sektöründe sıklıkla proje aldığımız alanlardan bazıları;

Jeotermal, basınçlı kaplar, buhar kazanları, çelik konstrüksiyon yapı ve inşaatları ve her türlü kaynak, imalat ve malzeme kalite kontrolü, rafineri sektörü, içme suyu hatları, doğalgaz hatları, baraj ve hes sektörü, steel deck içinde kapalı alan çalışması, sıcak işler (Gaz altı kaynağı, toz altı kaynağı, elektrot kaynağı, oksi-asetilen kaynağı ve oksijenle kesim işleri, test ve onayı), iskele kurulum, kullanım, söküm işleri test ve onay vb işler, demir donatı işleri test ve onayı, tehlikeli kimyasalların kullanımı, beton santralleri kurulumu, kullanımı, apron santrali kurulumu, kullanımı, gezer vinç, yüzer vinç kurulumu, kullanımı, mobil vinç test ve onayı.

EGE TEKNİK KALİTE olarak sektöründe öncü olmak ve verdiği tüm hizmetleri sektörün ihtiyacı doğrultusunda geliştirmek için hızla büyümeye devam ediyoruz.

Misyonumuz: NDT sektöründe öncü olmak için çıktığımız bu yolda zamanın değerini biliyoruz. Kaliteli eksiksiz ve zamanında teslim edilen işin her müşterimizin hakkı olduğuna inanıyoruz.

Vizyonumuz: Kaliteli, uzman, sorumlu, sürekli gelişen hizmet anlayışımızla sadece firmamızı değil sektörü de bulunduğu konumdan daha ileriye taşımak.

Değerlerimiz:

  • Güvenilir olmak
  • İnsiyatif ve sorumluluk almak
  • Sonuç odaklı olmak
  • Müşteri odaklı olmak
  • Yenilikçi olmak
  • Takım olmak
  • Sadakat
  • Liderlik